П'ятниця
«  Лютий 2013  »

Головна » 2013 » Лютий » 25 » ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
    ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти у школі було проведено «Тиждень англійської мови». Відповідальний учитель – Гриценко Є.М.

Понеділок – 11 лютого

Відкриття Тижня

День поезії (5-11 класи)

Вівторок – 12 лютого

Вікторина «Як ми знаємо англійську?» (7-11 класи)

Середа – 13 лютого

Конкурс на кращий переклад «Проба перекладацького пера» (5-11 класи),

конкурс малюнків «Сторінками прочитаних творів» (5-8 класи)

Четвер – 14 лютого

Конкурс вітальних листівок-малюнків «Вітаємо з Днем св. Валентина» (5-11 класи)

П’ятниця – 15 лютого

Вечір відпочинку «Перехрестя кохання – провулок радості»

Підведення підсумків Тижня

Тиждень розпочався з робочої лінійки, на якій педагог-організатор та вчитель англійської мови ознайомили учнів школи із планом проведення та завданнями тижня. У школі було організовано проведення вікторини "How we know English", було проведено конкурс на кращий переклад віршів «Проба перекладацького пера». Переможці  нагороджені грамотами  на підсумковій лінійці. Для старшокласників було проведено вечір відпочинку"Перехрестя кохання - провулок радості", присвячений Дню святого Валентина

Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!

Good luck!!!
    Переглядів: 513 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0