Вівторок
16.07.2019
02:14
Вхід на сайт
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 37
Друзі сайту
 • Create a free website
 • uCoz Community
 • uCoz Textbook
 • Video Tutorials
 • Official Templates Store
 • Best Websites Examples
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Гоголівська загальноосвітня школа
  Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

  Сторінки: 1
  Показано 1-4 з 4 повідомлень
  0   Спам
  4. Український центр підготовки абітурієнтів   (11.01.2013 12:19) E-mail
  Також ми будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви надішлете нам зауваження та побажання, що виникнуть у Вас під час користування нашим сайтом! Ми намагались створити дійсно корисний та якісний інтернет-ресурс і бажаємо продовжувати його вдосконалення.
  З повагою,
  адміністрація проекту «Український центр підготовки абітурієнтів»
  http://ucpa.com.ua/
  Конт. тел.: (099) 323-02-87

  0   Спам
  3. Український центр підготовки абітурієнтів   (11.01.2013 12:19) E-mail
  Порядок замовлення та передачі логінів/паролів є наступним:
  1. Відправте замовлення вільної форми із зазначенням кількості необхідних робочих місць на адресу електронної пошти ucpa-school@ukr.net. У замовленні обов’язково укажіть контактний телефон школи, за яким з Вами в найкоротший термін зв’яжеться наш оператор.
  2. Після уточнення деталей ми надсилаємо замовлену кількість логінів/паролів. Для їх активації просто введіть логін/пароль у відповідних полях на головній сторінціhttp://ucpa.com.ua. УВАГА! Кожне робоче місце (логін/пароль) закріплюється за тим комп’ютером, з якого воно було активоване. Тому активуйте робочі місця з різних шкільних комп’ютерів!
  3. Користуйтесь нашими курсами!

  0   Спам
  2. Український центр підготовки абітурієнтів   (11.01.2013 12:18) E-mail
  Ми пропонуємо Вашій школі БЕЗКОШТОВНО отримати доступ до всіх курсів з підготовки до ЗНО та ДПА, що розміщені на сайті http://ucpa.com.ua. Зазначений доступ реалізується шляхом передачі замовленої Вами кількості робочих місць (логінів/паролів) (максимальна кількість: 10 робочих місць на школу). Основна умова використання: зазначені робочі місця (логіни/паролі) повинні використовуватись тільки на шкільних комп’ютерах та не повинні передаватись учням для домашнього користування.

  0   Спам
  1. Український центр підготовки абітурієнтів   (11.01.2013 12:17) E-mail
  З метою підвищення якості підготовки учнів до ЗНО та ДПА Український центр підготовки абітурієнтів (УЦПА) створив інтернет-проект http://ucpa.com.ua, який дозволяє учням перевіряти рівень власних знань як за окремими темами, так і за усім матеріалом того чи іншого шкільного предмету.
  Інтернет-проект http://ucpa.com.ua містить величезну базу запитань, на основі якої є можливість генерування безлічі варіантів тестів. До кожної теми додається теоретична частина. Також, за кожним користувачем зберігається історія результатів.

  1-4

  Ім`я *:
  Email *:
  WWW:
  Усі смайли
  Код *: